Історія закладу

Дошкільний навчальний заклад "Ялинка" імені В.О. Сухомлинського знаходиться на вул. Білодубравна, 8 м. Бровари Київської області. Контактний телефон: (04594) 4-95-13. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дошкільний навчальний заклад "Ялинка" (нове приміщення) був відкритий 01.04.1981 року і підпорядковувався УВТЗК Кіровського ВГО Міністерства геології України.

Дошкільний заклад розрахований на 140 місць, працює 6 груп.

1 квітня 1992 року дошкільний заклад №5 "Ялинка" було передано міському відділу освіти м.Бровари - це перший з відомчих садочків, який в часи перебудови було віддано місту. 

З 01.01.2000 року на базі ДНЗ "Ялинка" відкрито Інститутом проблем виховання, АПН України експериментальний майданчик, мета якого - оновлення змісту, форм і методів у дошкільному вихованні з "Впровадження спадщини Василя Сухомлинського в морально-естетичному вихованні дітей"

31.12.2008 року ДНЗ "Ялинка" було надано статус експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня. Науковим керівником експерименту призначено Кононко О.Л., заступника директора Інституту проблем виховання АПН України, доктора психологічних наук, професора; науковим консультантом експерименту - Сухомлинську О.В., академіка-секретаря відділення теорії та історії педагогіки АПН України, доктора педагогічних наук, дійсного члена АПН України.

 

 

Про присвоєння дошкільному навчальному закладу

«Ялинка» імені В.О.Сухомлинського,

про внесення змін до Статуту ДНЗ

та затвердження штатів

 

Розглянувши подання управління освіти, науки та молоді Броварської міської ради, керуючись Законами України «Про освіту» та « Про дошкільну освіту», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи рекомендації комісії з питань освіти, науки, культури та релігії,  керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти дошкільному навчальному закладу «Ялинка» ім`я громадського діяча, педагога   Василя Олександровича Сухомлинського.

2.  Внести зміни  до Статуту дошкільного навчального закладу (ясел-садка)    комбінованого типу «Ялинка» Броварської міської ради Київської   області, в частині зміни назви закладу.

3. Затвердити штатний розпис дошкільного навчального закладу, згідно з додатком.

4. Управлінню освіти, науки та молоді  витрати на утримання штатних одиниць проводити в межах фонду заробітної плати, передбаченого бюджетом міста на галузь «Освіта».

5. Встановити, що п.3 рішення набирає чинності з 01.01.2014.

6. Керівнику дошкільного навчального закладу Тоцькій Т.П. провести реєстрацію Статуту в новій редакції в установлений законодавством термін.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

У 2015 році було успішно завершено дослідно-експериментальну роботу (наказ Міністерства освіти і науки України  №220, від 27.02.2015р. ) та відкрито на базі дошкільного навчального закладу Всеукраїнський центр по розповсюдженню та впровадженню ідей В.О.Сухомлинського серед дошкільних навчальних закладів України (наказ Міністерства освіти і науки України  №353, від 25.03.2015р.)