• Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo
  • Demo

Загальні батьківські збори

Хореограф Породько О.В. та керівник гуртка театралізованої діяльності Корнет О.П. показали свою роботу через виступи дітей в таночках-драматизаціях за одноіменними творами Василя Олександровича «Чорнобривці» та «Блакитні журавлі». Батьки висловлювали свою вдячність постановникам цих таночків і розповіли про те, що вдома діти разом з батьками, всією родиною виконують ці таночки і зауважили, що ці таночки викликають великі емоції та торкаються найтонших струн душі.

Завідуюча Тоцька Т.П. познайомила батьків з філософією творів В.О. Сухомлинського через презентацію його анімованих літературних творів, створених педагогами закладу Туник І.А., Левадською Н.Л. та Петріною О.В. з відеозаписами хроніки  життя великого педагога. Тетяна Петрівна відзвітувала перед батьками за останні придбання за рахунок бюджетних коштів, виділених містом та подякувала батькам за активну участь в житті садочка, участь в конкурсах та закликала активніше прийняти участь в новому проекті з створення власних казок та ілюстрацій разом з дітьми. По завершенню конкурсу буде видано збірку «Казки від батьків та дітей «Ялинки».

Директор школи Гладишевська Лілія Аскольдівна цікаво розповіла про зміни та нововведення в роботі школи в цілому та з планами на майбутнє. Лілія Аскольдівна  наголосила на подальшу співпрацю і наступність в роботі дошкільний заклад – школа за ідеями  В.О. Сухомлинського.

Дуже цікавими були виступи Шаповал О.В., заступника директора школи та  вчителів початкової ланки школи, які ознайомили батьків з  напрямками освіти майбутніх школярів, а саме з напрямками своєї роботи: Ткаченко Н.В. за програмою «Інтелект України», Тарасова В.О. - «На крилах успіху»,  Клименко О.М. – «Нова школа».

Батьки схвально відгукнулись на нововведення та побажали успіхів в роботі школи, були активними в обговоренні, ставили багато запитань та подякували завідуючій дошкільного закладу та директору школи за організовану зустріч.